Toegangscontrole met tourniquets, draaihek, draaihekken, draaideuren, automatische toegangscontrole kaartbarrières en barrièrepoort.
Wij bieden een breed gamma aan van Toegangscontrole met tourniquets, draaihek, draaihekken, draaideuren en veiligheidsdeuren, automatische toegangscontrole kaartbarrières en barrièreporrt.
M.a.w. men spreekt hier over toestellen en machines, om de bezoekers of een zeker aantal personen zoals werknemers, bezoekers of klanten te kanaliseren, toelating te geven tot bepaalde ruimtes zoals kantoren, fabrieksgebouwen, grote sportcomplexen, parkings enz.
Per definitie spreekt men hier over :
- Draaideuren, draaikruis met panelen, draaideuren voor in
hotels of zetels van grote instellingen, ministeries, banken, ondernemingen,
- Kleine draaideuren voor winkels en commerciële centra
- Tourniquets met drie armen op statief of tafelvorm type “box”,
- Tourniquets draaideur met glaspanelen
- Grote tourniquets en draaideuren met kammen voor toegang tot industriële vestigingen, fabrieken, parkings en industriële zones,
- Slagbomen
- Alsook accessoires van deze toestellen zoals deuren en hekken zowel vast als pivoterend met manuele toegang voor mindervaliden bijvoorbeeld, barrières en mindervalide toegang
Al onze systemen zijn volledig modulair en wij kunnen oplossingen aanbieden zoals draaibomen met drukknop alsook tourniquets om aan een bestaande systeem te koppelen, zoals voor fitnessclubs of sportcomplexen, en natuurlijk totaalsystemen met toegangscontrole met geintegreerde hardware en software.
Wij bieden oplossingen voor elk budget.